Takım

Sizlere daha iyi deneyimler yaşatmak için hiç durmadan çalışan takımımız.

Alper Kaan Özbek

Kıvır kıvır saçları ile MUN ve FORUM dünyasını birbirine katmaya hazırlanan ÇALIŞTAY EŞ BAŞKANIMIZ ile tanışın. Konferans süresince kaliteli bir zaman geçirmeniz ve tecrübe kazanmanız için sürekli sizlerle beraber olacak.

Ömer Bozdemir

Girdiği ortamlarda gerek yakışıklılığı gerek sahip olduğu kültür seviyesiyle dikkatleri üzerine çeken ÇALIŞTAY EŞ BAŞKANIMIZ ile tanışın. Kurduğu akademik takım ile sizlere eğlenceli ve bir o kadar da iyi bir deneyim kazanmanız için çok çalışıyor.

Halim Karabulut

Çalışma rehberlerinin babası olan AKADEMİK TAKIM LİDERİMİZ ile tanışın. Konferans öncesinde sizin aklınızda hiç bir soru işareti bırakmamak adına çok emek sarf ediyor.

Tuğçe Taşer

Zeki, atik ve bir o kadar da sevimli olan ORGANİZASYON EKİP LİDERİMİZ ile tanışın. Doğuştan gelen koordinasyon yeteneği ile öne çıkan, kurduğu eşsiz organizasyon ekibi ile size mükemmel bir organizasyon ve deneyim yaşatmaya geliyor.

Ekin Mesut Denizel

Muhteşem yetenekli ve sıcakkanlı olan ORGANİZASYON EKİP LİDERİ YARDIMCIMIZ ile tanışın. Bu konferans için gecesini gündüzüne katarak çalışıyor.

Ömer Bozdemir

Klavye ile yazı yazarken duman çıkaran BİLİŞİMCİMİZ ile tanışın. elinden geleni yaparak  çok iyi sonuçlar çıkarıyor...

Ekin Mesut Denizel

Zeki, çalışkan bir o kadar da tatlı olan FİNANS EKİP LİDERİMİZ ile tanışın. Size mükemmel bir şekilde hizmet etmek için harıl harıl para alış-verişi yapıyor. Konferans için cebinde akrep olsa onu bile satar.

Onur Can Faraş

Paparazilerin ele başı olan BASIN EKİP LİDERİMİZ ile tanışın. Konferans boyunca elinden düşürmediği oyuncağı ile sizi her an çekebilir. Hazır olun!!!

Eylül Öksüzler

Bütün gözlemcilerin üzerinde gözü kulağı olan GÖZLEMCİ EKİP LİDERİMİZ ile tanışın. Konferans boyunca gözlemcilerin size çok iyi hizmet etmesi için çalışacak.

Tuna Kümür

Yakışıklılığı ile göz kamaştıran, her sorununuzun üstesinden rahatça gelebilen ve sizi dinlemekten bıkmayan usanmayan HALKLA İLİŞKİLER EKİP LİDERİMİZ ile tanışın. Sizin sorunlarınıza çözüm bulmak ve sizi memnun etmek için yapamayacağı şey yoktur

Barış Özmeral

Verilen direktiflerin yöneticisi olan KRİZ EKİBİ LİDERİMİZ ile tanışın. Yakışıklı olduğu kadar zeki olan olan liderimiz sizlere benzersiz deneyim yaşatmak için aramızda olacak.