Takım

Sizlere daha iyi deneyimler yaşatmak için hiç durmadan çalışan takımımız.

Alper Kaan Özbek

Vee huzurlarınızda başkanımız Alper Kaan Özbek. Kendisi her yönüyle bu işe yakışabilecek en iyi lider. Yöneticiliği ve yenilikçi fikirleriyle bu organizasyona yaratıcı bir bakış açısı kazandıracak önemli ve kendini kanıtlamış bir isim.

Ekin Mesut Denizel

Karşınızda organizasyon ekip liderimiz Ekin Mesut Denizel. Kendisi başarısı ve azmiyle fazlasıyla ismini duyacağınız biri. Deneyimleri ve onu her şeyle birebir ilgilenmeye yönlendiren mükemmelliyetçiliği ile sizlerin harika bir konferans geçirmenizi sağlayacak.

Sude Kara

Akademik ekip lideri Sude Kara ile tanışın. Akademik başarısı oldukça yüksek ve bu iş için en uygun kişi. Ciddi kişiliğiyle ön planda ve sorumluluk sahibi olan ekip liderimiz organizasyonda adını çokça geçirtecek bir insan.

Dila Türkoğlu

Medya ekip liderlerimiz Dila Türkoğlu ile tanışın. Kendileri sosyal medyanın hakimi olup bu platformu layığı ile kullanıyorlar. Hiç şüphemiz yok ki medyamızın mükemmeliği onların elinde.

Mustafa Kahraman

Medya ekip liderlerimiz Mustafa Kahraman ile tanışın. Kendileri sosyal medyanın hakimi olup bu platformu layığı ile kullanıyorlar. Hiç şüphemiz yok ki medyamızın mükemmeliği onların elinde.

Berkay Korkmaz

Karşınızda halkla ilişkiler ekip liderimiz Berkay Korkmaz. Kendisini görmeye alıştığımız, konferansların olmazsa olmazı olan ve otoriter kişiliği ile öne çıkan liderimiz sizin için burada.

Ata Türkoğlu

Basın ekip liderimiz Ata Türkoğlu ile tanışın. Kendisi soğukkanlılığı ve kendine olan güveniyle bu işin üstesinden gelebilecek en uygun kişi. En kaliteli fotoğrafları elinize ulaştıracağından emin olabilirsiniz.

Umut Aydınlıoğlu

Lojistik & Finans ekip liderimiz Umut Aydınlıoğlu ile tanışın. Dünya tatlısı ve işinde çok başarılı biri. Lojistik bilgisi ve samimiyetiyle sizi kendisine hayran bırakacak biri.

Mustafa Doğan

Gözlemci ekip liderimiz Mustafa Doğan ile tanışın. Karizmasıyla dikkatleri üstüne çeken biri. Aynı zamanda cana yakın tavrıyla konferansımızın olmazsa olmazı.

© 2020 Turuncu Gençlik Çalıştayı. Torbalı Mahallesi, İzmir-Aydın Otoyolu Torbalı Bağlantısı, 35860 Torbalı/İzmir
Powered by Webnode
Create your website for free! This website was made with Webnode. Create your own for free today! Get started